Нижньосірогозька селищна територіальна громада доєднується до акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 16.09.2021 16:21

Фото без описуВсеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій.

Будь хто може стати учасником акції: комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, лідери думок та пересічні громадяни.

У рамках акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!».Фото без опису

Нижньосірогозька селищна рада не залишилась осторонь від актуальної екологічної проблеми сьогодення і зареєструвалася учасником акції.

До участі у заході долучаються працівники відділів та комунальних підприємств селищної ради, молодіжної ради та громадських організацій.

Запрошуємо всіх бажаючих жителів громади також доєднатися до генерального прибирання!

На території Нижньосірогозької громади роботи з благоустрою територій триватимуть впродовж трьох днів: з 16 по 18 вересня 2021 року.

Шановні жителі громади! Ви маєте можливість разом з членами своїх родин чи друзями стати учасником акції і спільно з іншими учасниками привернути увагу до питань, пов'язаних з бережливим ставленням до навколишнього середовища.

Інформуємо про місця проведення акції у розрізі населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади:

• смт Нижні Сірогози – 17, 18, 19 вересня - зона активного парку, поруч з опорним закладом Нижньосірогозький ліцей;
  • територія прилегла до в’їзної арки в селище Нижні Сірогози – 17 вересня;
  • село Анатолівка – 17 вересня  прибирання парку в центрі села;
  • село Новопетріка – 17 вересня  прибирання території  села;
  • село Дем’янівка – 17 вересня  прибирання території   в центрі  села;
  • село Першопокровка – 17 вересня  прибирання берегової лінії балки Великі Сірогози;
  • село Верхні Сірогози – 16 вересня  прибирання території   в центрі  села;
  • село Новоолександрівка– 17 вересня  прибирання території   в центрі  села;
  • селище Сірогози– 17 вересня  прибирання території   в центрі  села;
  • село Вільне   - 17 вересня  Прибирання території села;
  • Змагання   - 17 вересня  прибирання території села;
  • село Новорогачинське -17 вересня прибирання території навколо автобусної зупинки;
  • село Верби  -  17 вересня  прибирання території села;Фото без опису
  • село Донцове -17 вересня  прибирання центру села;
  • село Зернове - 17 вересня  прибирання центру села;
  • село Партизани -17 вересня  прибирання центру села;
  • село Чеховка -17 вересня  прибирання центру села;
  • Нижньоторгаївський старостинський округ - з 8 годин 17 вересня по всіх селах округу. Планується прибрати території, прилеглих до адміністративних будівель, будинків культури, ФАПів, освітніх закладів та центри населених пунктів.

Під час участі у акції дотримуйтесь карантинних норм та обмежень.Фото без опису

Акція має глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти, адже об’єднує громадянське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади у вирішенні питань правильного поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку.

Загальна ідея акції полягає у тому, щоб допомогти людям помітити проблеми з відходами в їх найближчому оточенні та почати вживати заходи щодо їх усунення. Ця поінформованість органічно переросте в пошук рішень та дій для вирішення проблеми.

Міжнародна громадська організація «Let’s Do It World» є акредитованим партнером Програми ООН з навколишнього природного середовища.

Під час Всесвітнього дня прибирання у 2020 році їм вдалось об’єднати 138920 учасників у 24 областях України, які очистили понад 2138 локацій від 763,7 тон сміття, з яких 182 тони вторинної сировини відправили на перероблення.

Долучайся: Побачив? Прибери!!!