Сірогозщина активно долучилася до акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 17.09.2021 18:55

Активну участь у заході взяли працівники селищної ради, медицини, культури, освіти разом зі своїми учнями, комунальних підприємств. У ході акції навели лад на перехресті при в’їзді до селища Нижні Сірогози.

Не залишилися осторонь і жителі сіл громади. У старостинських округах працівники органів місцевого самоврядування разом із працівниками соціальної сфери взялися за прибирання прилеглих територій, парків, дитячих майданчиків.

Деякі учасники акції взяли з собою дітлахів, власним прикладом виховуючи бережне ставлення до навколишнього середовища.

У селі Першопокровка провели акцію під девізом: «Чистий берег – це приємний відпочинок та наше здоров’я!». Тут учасники акції влаштували прибирання у прибережній смузі. З самого ранку працівники культури та бібліотеки, дошкільного навчального закладу та комунального підприємства «КОМСЕРВІС», адмінпрацівники та всі бажаючі взялися за прибирання берега балки від сміття. Після обіду, на допомогу прийшли працівники та учні Першопокровського ліцею. Прикро, але сміття назбиралося чимало. Адже сюди часто приходять місцеві мешканці та приїздять відпочивальники  з інших населених пунктів. Першопокровчани завжди раді гостям, та були б дуже вдячні, якщо б після відпочинку, вони залишали після себе берег чистим. Тож на завершення акції, задоволені результатом своєї роботи, прикріпили табличку зі своїм девізом: «Чистий берег – це приємний відпочинок та наше здоров’я!». Сподіваємось, що люди будуть його дотримуватися та бережно ставитися до чужої праці і навколишнього середовища.

Побачили? Приберіть!!!