A A A K K K
для людей із порушенням зору
Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

У рамках ІХ туру відкритого Чемпіонату Нижньосірогозької громади з футболу 2021 року зіграно матч між командами «Хлібороб» та «Старт», який завершився з рахунком 9:3 на користь нижньоторгаївців.

Дата: 19.09.2021 21:09
Кількість переглядів: 288

Фото без описуВ суботу, 18 вересня, у селищі Нижні Сірогози на стадіоні «СКІФ» комунального закладу «Нижньосірогозька ДЮСШ» у рамках ІХ туру відкритого Чемпіонату Нижньосірогозької громади з футболу 2021 року відбувся матч між командами «Хлібороб» (с.Нижні Торгаї) та «Старт» (збірна сіл Першопокровка, Дем’янівка).

Гра була напруженою і вже на першій хвилині, гравцем команди «Хлібороб» Ігорем Бездольним, було забито перший гол. Загалом перший тайм було зіграно з рахунком 4:3 на користь нижньоторгаївців.

У другому таймі гравці команди «Старт» всіляко намагалися відігратися та, нажаль, їм це не вдалося. Хліборобівцями ж до кінця гри було забито ще п’ять голів. В результаті, матч було завершено з рахунком 9:3 на користь команди «Хлібороб».

Голи гравців команди "Хлібороб":

Ігор Бездольний 4; Іван Шмайда 2; Іван Перепросов ; Євген Кураков; Вадим Черюканов).

Голи гравців команди «Старт»:

Сергій Буйний; Олексій Бородатов (старший); Артем Базенюк.

Медичний супровід забезпечувався Іриною Кураковою, суддівство: Олегом Гладуном; Олегом Сінкєвичем та Володимиром Порядіним.

Вітаємо команду «Хлібороб» з перемогою! Обом командам бажаємо успіхів та майбутніх перемог.