Для винесення на розгляд сесії селищної ради, проєкти рішень попередньо було розглянуто на засіданнях постійних комісій ради.

Дата: 21.09.2021 17:12

Фото без описуВсього 21 вересня було проведено 4 засідання, на яких розглянуто 223 питання.

Зокрема: 6 питань обговорено на засіданні постійної комісії селищної ради мандатної, з питань депутатської діяльності;  5 – на спільному засіданні постійних комісій з питань соціального захисту населення, освіти, та з питань медицини, охорони здоров’я; 34 - на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів; 178 – на засіданні постійної комісії з питань агропромислового розвитку, земельних ресурсів та житлово-комунального господарства.

Після детального обговорення, членами комісій було рекомендовано винести 220 питань на розгляд сесії селищної ради, яка відбудеться 23 вересня, для прийняття відповідних рішень.