Розробку проєкту програми «Охорона довкілля Херсонської області на 2022 – 2024 роки» розглянули на обласній селекторній нараді

Дата: 22.09.2021 09:03

Фото без опису20 вересня селищний голова Дмитро Такаджи разом із заступниками та керівниками відділів селищної ради взяли участь в обласній селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області, яку провів заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Шибаєв.Фото без опису

Було розглянуто питання розробки проєкту програми «Охорона довкілля Херсонської області на 2022 – 2024 роки», про яку більш детально розповів Директор Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів облдержадміністрації Олександр Ставнійчук: "Згідно з наказом Мінприроди України від 12 червня 2015 року № 194 для отримання коштів з державного фонду охорони навколишнього середовища необхідно мати цільову програму та визначити конкретні природоохоронні заходи".

Фото без описуУ відповідності до Закону України «Про Основні засади державної екологічної політики України на період до 2030 року», з метою реалізації Стратегії розвитку Херсонської області, врахування думки громадськості Херсонщини та прийняття оптимальних управлінських рішень у сфері охорони навколишнього природного середовища Департаментом захисту довкілля та природних ресурсів облдержадміністрації розроблено проєкт програми «Охорона довкілля Херсонської області на 2022 – 2024 роки».

Також на порядку денному розглянули питання про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території
області коронавірусної хвороби COVID-19 та про стан підготовки до проходження опалювального сезону
2021/2022 років.