25 вересня команда ветеранів Нижньосірогозької громади «Тарпан» взяла участь у Чемпіоні Ліги Приазов’я серед ветеранів 40+, який проходив  у місті Нова Каховка

Дата: 27.09.2021 14:39

Фото без описуНа футбольному полі «Енергія» тарпанівці зустрілися з командою господарів поля, а саме: командою ветеранів міста Нова Каховка – «Енергія».

Потужний натиск команди суперників не дав шансів нашим футболістам, цього разу, отримати перемогу. Матч завершився з рахунком 5:1 на користь господарів поля.

Єдиний гол, який вдалося забити тарпанівцям, прорвавши оборону супротивника, забитий Ігорем Гладуном.

Бажаємо успіхів нашим гравцям. Вже те, що ви не полишаєте гру у футбол, заслуговує на повагу. Ми у вас віримо. Наступний матч обов’язково буде переможним.