На одному подихі для глядачів пройшли Богатирські ігри на Сірогозщині – змагання на справжню чоловічу силу та витривалість

Дата: 28.09.2021 09:19

Фото без описуЗа сприянням селищного голови Дмитра Такаджи, Федерації силового екстриму України та особисто президента федерацій силового екстриму та мас-рестлінгу України, нашого земляка Валерія Газаєва саме у центрі Нижньосірогозької громади, на центральній площі Нижніх Сірогоз, вдалося провести парний Чемпіонат Європи з богатирського багатоборства.

Минулого року Сірогозщина на своїй гостинній землі вже приймала сім найсильніших атлетів із різних куточків України на Всеукраїнському турнірі з богатирського багатоборства.

Цього ж року, 27 вересня, підвищено масштаби змагань до європейського рівня. У змаганнях брали участь спортсмени з 5 країн Європи — України, Германії, Австрії, Литви та Грузії, учасники Кубку Європи з трак пулу U105 “European Ultimate Truck Pull Cup U105”:

1. Valerii Gazaiev/Валерій Газаєв (Ukraine);

2. Mykhaylo Melnyk/Михайло Мельник (Ukraine);

3. Volker Bauer/Волкер Бауер (Germany);

4. Lukas Scheer/Лукас Шер (Austria);

5. Edgaras Stasiukeviciusiukevicius/ Едгарас Стасюкявічюсюкювічус (Lithuania);

6. Tomas Sliupas/Томас Слюпас (Lithuania);

7. Luka Chikviladze/Лука Чіквіладзе (Georgia).

Спортсмени змагалися у наступних видах:

“Трак пул” — буксировка вантажівки 16 тонн в упряжці за собою;

“Арм-овер-арм” — тяга машини вагою 7 тонн за канат в положенні сидячи;

“Трак-пуш” — штовхання вантажівки вагою 7 тонн.

Дякуємо керівнику ТОВ «Дружба-5» Нишпорі Володимиру за наданий транспорт для виконання даних вправ.

Після проведення першої частини змагань спортсмени поділилися на команди, після чого, продовжили командні змагання - “Схід-Захід”.

Захід був неймовірно емоційний. На додачу, у перерві між змаганнями, глядачів розважали аматори сцени Сірогозщини. Особливого ж настрою вболівальникам задавав незмінний ведучій змагань з богатирських ігор Олександр Сорокін, цікавими розповідями із спортивного життя атлетів, залучаючи до діалогу самих спортсменів, а також глядачів.

Суддівство здійснювалось головним суддею змагань, чотириразовим Чемпіоном світу з пауерліфтингу Романом Дзюбою.

Після підбиття підсумків змагань, було визначено переможців. І на завершення, найприємніший момент змагань – нагородження. Всім учасникам були вручені медалі, а переможцям, ще й кубки.

Так: І місце та золоту медаль виборов Volker Bauer/Волкер Бауер (Germany);

ІІ місце та срібну медаль - Mykhaylo Melnyk/Михайло Мельник (Ukraine);

ІІІ місце та бронзову медаль – Tomas Sliupas/Томас Слюпас (Lithuania);

IV місце та медаль за участь отримав Edgaras Stasiukeviciusiukevicius/ Едгарас Стасюкявічюсюкювічус (Lithuania);

V - Valerii Gazaiev/Валерій Газаєв (Ukraine);

- Luka Chikviladze/Лука Чіквіладзе (Georgia);

VІІ - Lukas Scheer/Лукас Шер (Austria).

Президент федерації силового екстриму та мас-рестлінгу України Валерій Газаєв подякував селищному голові Дмитру Такаджи за гостинність та вручив йому пам’ятний подарунок – булаву.

У відповідь Дмитро Такаджи подякував учасникам змагань за неймовірні емоції та гарні враження, вболівальникам – за підтримку спортсменів та запевнив, що Сірогозщина й надалі завжди буде рада зустрічати гостей з різних країн та сприяти у проведенні змагань різних рівнів.

Після завершення заходу вболівальники ще довго не розходились, бажаючи зробити фото на згадку зі спортсменами.