Роз’яснення щодо отримання COVID-сертифікатів про вакцинацію

Дата: 28.09.2021 16:24

Фото без описуДля отримання сертифіката про вакцинацію від  COVID-19 потрібно звернутися до сімейного лікаря, з яким підписана декларація. Також сертифікат можна отримати онлайн за посиланням на порталі Дія, на якому можна сформувати міжнародний Covid19-сертифікат про вакцинацію з QR-кодом. Сертифікат генерується автоматично, якщо в Електронній системі охорони здоров'я наявні дані про два щепленя.

Для цього потрібно:

1. Увійдіть в кабінет громадянина на diia.gov.ua. Якщо ви вперше на порталі — зареєструйтеся за допомогою Дія.Підпису чи КЕП.

2. Ознайомтесь із згодою передачі даних та підпишіть її.

3. На електронну пошту надійде сповіщення, як тільки сертифікат буде готовий. Завантажити та роздрукувати можна з кабінету громадянина, розділ "Послуги" — "Отримані документи".

Після цього Ви отримаєте сертифікат про вакцинацію. Його можна завантажити на телефон або роздрукувати.

Увага! Сертифікат можна створити тільки якщо в реєстрі є дані про два щеплення та вони внесені правильно.

Фото без описуДля створення внутрішнього COVID-сертифіката також можна скористатися застосунком «Дія» для смартфонів за посиланням. Наявні застосунки дійсні для смартфонів під управлінням операційних систем Android та iOS.

Але слід зауважити, що документи в додатку «Дія» являються лише цифровою версією оригіналів документів, вони відображають дані, які попадають у відповідні реєстри при отриманні оригіналу документу.