Шановні громадяни – власники та користувачі земельних ділянок, земельних часток (паїв), власники нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки!

Дата: 30.09.2021 08:16

Фото без описуГоловне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що граничний термін сплати земельного податку (за 2021 рік) та податку на нерухоме майно (за 2020 рік) сплинув 29 серпня 2021 року. При цьому є громадяни, які (з певних причин) своєчасно не сплатили податкові зобов’язання із зазначених платежів, що призводить до значних втрат бюджетів територіальних громад.

Аби уникнути застосування додаткових фінансових санкцій (пені, штрафів) та заходів примусового стягнення боргів, передбачених нормами Податкового кодексу України, просимо якнайшвидше сплатити грошові зобов’язання по податках на майно.

Сплату податкових зобов’язань, які визначені податковими повідомленнями – рішеннями, можна здійснити через установи банків, поштові відділення та Електронний кабінет платника.

У разі виникнення питань про уточнення сум нарахованого земельного податку, орендної плати за земельні ділянки та по податку на нерухоме майно, вам необхідно звернутись до державних податкових інспекцій.

Детально з адресами та контактами ДПІ можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/2ZHkhD9.