Привітання селищного голови з ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК

Дата: 30.09.2021 09:00

Сьогодні в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

У цей день у нас є особлива нагода згадати і подякувати за працю та високу місію бібліотекарам: виховувати грамотного читача, навчити його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки. Це справжні провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Їм відомі секрети класифікації книг, складання бібліографічних довідників та каталогів.

Бібліотека сьогодні – це точка опори, на якій будується простір культурного суспільства. Бібліотеки як скарбниці знань та інформації активно впливають на процеси розвитку економіки, науки, освіти, культури.

Звичайно, зараз можна завантажити й купити майже будь-яку книгу та усіх книг не купиш, а в бібліотеці їх можна взяти абсолютно безкоштовно. Крім того, у бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера, яка об’єднує однодумців. Адже сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду. Її функції стають значно ширшими: там проводять виставки, конференції, брифінги та творчі вечори.

Шановні бібліотекарі! Щиро вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек!

Бажаю вам міцного здоров'я, добра, творчої наснаги, відчуття впевненості у необхідності своєї справи. Щастя, добробуту та любові вам і вашим родинам!

З повагою селищний голова                        Дмитро ДАКАДЖИ