Пройшла зустріч до Всесвітнього дня серця

Дата: 30.09.2021 16:10

Фото без описуЩорічно 29 вересня відзначається Всесвітній день серця.

Серце — єдиний орган, який можна чути та відчувати. Це перша та остання ознака життя. Це те, що об’єднує всіх людей на планеті.

Мета введення такого свята — це підвищення інформованості населення планети про небезпеку, яку несуть серцево-судинні захворювання. У наш час багато мільйонів людей щорічно вмирають від хвороб серця і судин, і, на жаль, число таких смертей постійно зростає.

Комунальна установа «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» не могла залишитися осторонь, тому в рамках засідання гуртка «Посиденьки» 30 вересня 2021 року було організовано зустріч з лікарем-терапевтом КНП «Нижньосірогозькй ЦПМСД» Людмилою ГАПОНЕЦЬ, яка розповіла про найрозповсюджені хвороби серця, програму «Безкоштовні ліки», окремо зупинилася на питанні проведення вакцинації населення проти СOVID-19.

Наостанок Людмила ТКАЧЕНКО довела до присутніх інформацію про роботу медичної сестри центру Ольгу ПЕРЕПРОСОВУ, яка надає послуги по вимірювання артеріального тиску, рівня цукру у крові, масажу тощо.

Фото без описуФото без опису

По завершенню заходу всі бажаючі змогли отримати консультацію щодо заходів для зменшення захворюваності на серцево-судинну патологію, лікування тими чи іншими препаратами, вимірювання артеріального тиску, адже у поважному віці необхідно приділяти особливу увагу своєму здоров’ю.

Дбайте про свою серцево-судинну систему та будьте здорові!