Педагогів Нижньосірогозької громади привітали із професійним святом

Дата: 30.09.2021 23:59

Сьогодні, напередодні професійного свята освітян, у селищі, в стінах будинку культури, відбулись святкові урочистості з нагоди Дня працівників освіти. На захід завітали селищний голова Дмитро Такаджи, заступник селищного голови Оксана Полуекто, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталя Вязова, а також працівники галузі освіти нашої громади та ветерани освітянської ниви.

Багато теплих слів звучало на адресу винуватців урочистого заходу цього дня.

“У вас надзвичайно нелегка робота, і на вас лежить велика відповідальність, адже саме в школі відбувається підготовка дитини до дорослого життя, закладають ті цінності, що супроводжуватимуть потім усе життя. Я хочу подякувати вам за те, що даєте свої знання, ділитесь із дітьми своїм досвідом, ділитесь теплом своєї душі”, - привітав присутніх Дмитро Такаджи.

Також він подякував педагогам за любов, доброту, вміння, щирість та все те, що вони роблять для кожної дитини.

Почесні гості, звертаючись зі сцени до присутніх освітян, побажали їм успіхів у їхній благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги. Щоб успіхи учнів стали для них гарною мотивацією та надають наснаги.

Кращим працівникам освіти вручила Грамоти та Подяки селищної ради, відділу освіти та науки обласної державної адміністрації та відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради.

Працівники закладів культури селищної ради вітали освітян вокальними номерами. Дивували своїми талантами присутніх працівників освіти і колеги, під час святкового концерту.