ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ

Дата: 01.10.2021 12:48

Шановні мешканці Нижньосірогозької селищної територіальної громади!

Фото без описуВідповідно до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, зі змінами, виконавчий комітет Нижньосірогозької селищної ради, в період  з 1 жовтня по 31 грудня 2021 року, проводить щорічну перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

До облікових даних, які насамперед необхідно щороку оновлювати, та які мають особисто подавати громадяни, що перебувають на обліку, відносяться:

- довідка з реєстрації місця проживання та склад сім'ї;

- довідка з місця роботи, місця проходження служби;

- копії документів, що призвели до змін у складі сім'ї (якщо таке відбулося);

- копії пільгових документів (за наявності, при собі мати оригінал);

- копії ідентифікаційних кодів усіх членів сім’ї (за наявності);

- копія документа, що підтверджує набуття права власності на об'єкт нерухомого майна (квартира/будинок), якщо таке право виникло і було зареєстровано та копія технічного паспорта на цей об'єкт.

Звертаємося з проханням до кожного громадянина, що перебуває на обліку, про своєчасне надання зазначених документів до своєї особової справи.

Прийом документів проводиться щодня відділом містобудування, архітектури, капітального будівництва та інфраструктури Нижньосірогозької селищної ради за адресою: смт Нижні Сірогози, вул.Садова, б.7, контактний телефон 2-12-53.