Дата: 01.10.2021 14:29

Фото без описуЗ Днем людей похилого віку святковим концертом привітали мешканців відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання та соціально-психологічної реабілітації дітей відділення комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» працівники Першопокровського Будинку культури та аматори, а також вихованці Першопокровського ліцею та дитячий садочок "Дзвіночок" .

Звучали теплі слова подяки та щирі побажання. Усіх присутніх привітала депутатка Нижньосірогозької селищної ради Наталія ЗДОРОВЕЦЬ і побажала міцного здоров’я, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою.

Фото без опису

Глядачі із захватом аплодували ансамблям «Вербиченька» та «Журавка». Не менший успіх у глядачів мали пісні, танці та гра на сопілці у дитячому виконанні.

На завершення свята всіх чекало захоплююче пригощання солодощами. Родзинкою столу, звичайно, був торт.

Тепло та радість, що переповнювали святковий зал, зігріли серця мешканців відділення та вкотре дали впевненість своєї значущості для громади.

Проводжали гостей із щирою подякою та побажаннями натхнення, миру та злагоди.