A A A K K K
для людей із порушенням зору
Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

Команда "Тарпан" взяла участь у змаганнях Чемпіонату Херсонської області з футболу  серед команд ветеранів 40+ "Ліга Легенд".

Дата: 02.10.2021 21:57
Кількість переглядів: 299

Фото без описуНа стадіоні «СКІФ» КЗ «Нижньосірогозька ДЮСШ» сьогодні було гаряче.

Тут відбулися змагання Чемпіонату Херсонської області з футболу  серед команд ветеранів 40+ "Ліга Легенд".

На полі зустрілися Нижньосірогозька команда «Тарпан» та Іванівська – «Фортуна».

Ніхто з гравців не хотів поступатися супернику, і перший тайм було зіграно з рахунком 1:1.

Голи забиті: на 6 хвилині Кружковим Вадимом (команда «Фортуна») та на 21 хвилині матчу Ігорем Гладуном (команда «Тарпан»).

У другій половині матчу гравці наполегливо доводили свою першість та два голи, забиті іванівцями: Кружковим Вадимом  (43 хвилина) та Пілецьким Сергієм (58 хвилина) у ворота господарів поля, вирішили результат гри.

З рахунком 3:1 перемогу у змаганнях Чемпіонату Херсонської області з футболу  серед команд ветеранів 40+ "Ліга Легенд" здобула команда з смтІванівка «Фортуна.

Суддівство  матчу здійснювалось: Миколою Москаленком та Олегом Гладуном.

Медичний супровід здійснювався Іриною Кураковою.

Дякуємо командам-учасницям за участь у змаганнях. Вітаємо гравців та бажаємо успіхів!