Про роботу комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

Дата: 05.10.2021 17:11

Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування центру

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування центру веде постійну роботу щодо вчасного виявлення сімей/осіб, які опинилися або мають ризик опинитися в складних життєвих обставинах. Так, з початку року відвідано 231 сімю/особу, про яких надійшли повідомлення про ризик можливих складних обставин. Із них 40 – у вересні поточного року. За результатами виїздів складено відповідні акти оцінок потреб сім’ї/особи. У 110 сім’ях складні життєві обставини підтвердилися. З них 13 сімей отримують комплекс соціальних послуг в рамках соціального супроводу, 97 сімей– за карткою надання соціальних послуг.

Здійснено 107 перевірок цільового використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини. Із них 16 – у вересні поточного року. Фактів не цільового використання зазначених коштів не виявлено

Із загальної кількості сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, третину складають ті, де зафіксовано домашнє насильство. На обліку перебуває 33 сім’ї/39 дітей, в яких встановлено факти домашнього насильства. Із них у 4 родинах зафіксовано випадки жорстокого поводження відносно 6-ти дітей.

Загалом, протягом вересня 2021 надано 259 соціальних послуг.

Відділенні соціальних послуг за місцем проживання

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У відділенні соціальних послуг за місцем проживання центру обслуговується 187 осіб, з них 159 осіб отримують послуги безкоштовно, 8 осіб – на постійній платній основі, 20 осіб отримують разові платні послуги.

Протягом вересня 2021 року підопічним відділення безкоштовно надано 3320 соціальних послуг, на платній основі - 141 послугу.

Відділення соціальної роботи

Фото без описуФото без описуФото без опису

Відділення соціальної роботи обслуговує 1196 громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах.

У вересні поточного року послугами медичної сестри скористалися 456 осіб, що отримали 912 послуг;

послугами масажу - 12 осіб/118 послуг;

послугами перукаря безкоштовно - 5 осіб,  на платній основі - 122 особи;

послугами прачки - 4 особи/10 послуг;

послугами швачки - 15 осіб/15 послуг.

Протягом вересня поточного року надано 1229 соціальних послуг.

Відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання та соціально-психологічної реабілітації дітей

Фото без опису

У відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання та соціально-психологічної реабілітації дітей проживає 11 осіб (з них 3 на платній основі), які за медичними показниками потребують сторонньої допомоги.

З питання отримання соціальних послуг можна звертатися за адресою:

смт Нижні Сірогози, вул. Незалежності, каб 10, телефон (05540) 2-11-70.

Звертайтеся – ми допоможемо!