ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ СМТ НИЖНІ СІРОГОЗИ

Дата: 07.10.2021 10:22

З метою розвитку конкуренції, обмеження монополізації на ринку надання послуг з перевезення твердих побутових відходів на території селища, на підставі рішення ХІІ сесії селищної ради восьмого скликання від 23 вересня 2021 року № 667 «Про проведення  конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення   твердих побутових відходів на території смт Нижні Сірогози», Нижньосірогозька селищна рада  оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з перевезення твердих побутових відходів на території смт Нижні Сірогози.

Умови конкурсу:

1.У конкурсі щодо визначення виконавця послуг з перевезення твердих побутових відходів на території смт Нижні Сірогози  можуть брати участь претенденти, які на законних підставах використовуватимуть  у достатній кількості транспортні засоби для перевезення ТПВ.

2. До участі у конкурсі не допускаються юридичні або фізичні особи, які:

- визначені банкрутами, або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію  як суб’єкта підприємницької діяльності (скасування державної реєстрації)

-  подали для участі  в конкурсі невірно оформлені документи чи такі, що містять недостовірну інформацію або порушили строки їхньої подачі.

3. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Організація проведення конкурсу та визначення умов, щодо надання послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів покладаються на конкурсну комісію.

Для участі у конкурсі претендент подає конкурсній комісії такі документи:

• Характеристику підприємства;
  • Копію статуту (для юридичних осіб)
  • Копію довідки  з ЄДРПОУ;
  • Фінансову звітність  (Ф1,Ф2);
  • Довідку про суму сплачених платежів до Пенсійного фонду за попередній рік;
  • Копію свідоцтва про державну реєстрацію  суб’єкта підприємницької діяльності;

- Довідку  податкової інспекції за місцем реєстрації про те, що претендент не є банкрутом, або щодо нього не порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб’єкта підприємницької діяльності скасована державна реєстрація)

• Рішення  про погодження (затвердження) тарифів або розрахунки для   прийняття такого рішення;
  • Конкурсні (інвестиційні) пропозиції щодо:

а) Кількості та типу транспортних засобів  для збирання та перевезення  твердих побутових відходів (або документи, що підтверджують можливість та строки придбання рухомого складу відповідного типу);

б) Вартості транспортних послуг (підтверджену розрахунками)

в) Методів збирання та перевезення відходів з території селищної ради.;

г) Створення власної абонентської служби.

Всі документи  мають бути підписані  уповноваженою особою та засвідчені печаткою. Документи Претендент подає у запечатаному конверті.

Документи приймаються за адресою 74701, Херсонська область смт Нижні Сірогози вул. Садова, 7 (адмінприміщення селищної ради). Телефон для довідок 2-12-53. Конкурсна документація видається  безкоштовно в селищній раді.

Документи приймаються    до 09.00 год. 7 листопада 2021 року.

Конкурс відбудеться  10 листопада 2021 року о 14.00 год. в актовому залі Нижньосірогозької селищної ради (смт Нижні Сірогози вул. Садова, 7).

Конкурсна комісія