A A A K K K
для людей із порушенням зору
Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

З рахунком 3:3 юні тарпанівці зіграли календарну гру Чемпіонату Херсонської області з футболу  з командою ДЮКФП №5 з міста Херсон

Дата: 10.10.2021 15:37
Кількість переглядів: 261

Сьогодні, 10 жовтня, на стадіоні «СКІФ» КЗ «Нижньосірогозька ДЮСШ», було проведено календарну гру Чемпіонату Херсонської області з футболу  серед команд юнаків 2008/2009 років народження, між командами «Тарпан» (Нижньосірогозька ДЮСШ), (тренер Олег Гладун) та ДЮКФП №5 (м.Херсон), (тренер Заур Курбанов).

Сильні гравці обох команд дали змогу вболівальникам  впродовж обох таймів спостерігати належну гру.

Вже на п’ятій хвилині тайму, гравець херсонської команди Станіслав Казимирчак відкрив рахунок. Не зволікаючи, тарпанівець Кіріл Мельник на сьомій хвилині забив гол у відповідь.

Впродовж першого тайму гравці команди з міста Херсон - ДЮКФП №5 забили ще два голи, а саме: Данила Прохоров на 15 хвилині та Богдан Давидюк на 20 хвилині.

Далі нашим футболістам, не дивлячись на зусилля, не вдалося забити гол у ворота суперника, тож перший тайм було завершено з рахунком 1:3 на користь гостей.

Тарпанівці не здавалися – боролися до останнього. Вболівальників не полишала надія на добрий фінал матчу для місцевих футболістів, і вони не підвели. Майже на останніх хвилинах матчу тарпанівцям вдалося зрівняти рахунок. Так, на 53 хвилині Кіріл Гострий забив гол у ворота суперників та на 69 хвилині – Кіріл Мельник.

Тож матч завершився з рахунком 3:3.

Суддівство здійснювалось: Валерієм Татаринцевим, Артуром Шаманським та Іваном Перепросовим, медичний супровід – Іриною Кураковою.

Вітаємо гравців та тренерів обох команд з гарною грою.