Відвідали 8 родин, що опинилися або можуть опинитися в складних життєвих обставинах

Дата: 20.10.2021 16:33

Фото без описуЗ метою покращення соціального захисту дітей та запобігання дитячій безпритульності представники спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»  на території сіл Степне, Степне-1 та Нижні Торгаї відвідали 8 родин, що опинилися або можуть опинитися в складних життєвих обставинах.

Здійснено 3 перевірки цільового використання коштів державної допомоги при народженні дитини. Фактів не цільового використання не виявлено.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Батькам надано поради щодо належного  виконання ними  батьківських обов’язків;  поінформовано про необхідність цільового використання коштів призначеної допомоги при народженні дитини для створення належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини; ознайомлено про недопустимість фактів вчинення насильства в сім’ї відповідно до Закону України «Про попередження насильства в сім’ї».