Фахівці із соціальної роботи пройшли навчання з підвищення кваліфікації щодо виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 23.10.2021 08:12

Фото без опису4 фахівці із соціальної роботи та завідувач спеціалізованої служби первинного соціально - психологічного консультування комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»  пройшли навчання з підвищення кваліфікації щодо виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб), та сімейних форм виховання (прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу).

У зв’язку з карантинними обмеженнями навчання відбувалося в режимі он-лайн.

Всі 4 дні занять були надзвичайно змістовні.

«Основи консультування», «Документування процесу надання соціальних послуг», «Соціальна робота з вразливими сім’ями з дітьми», «Документування та особливості соціального супроводу прийомних сімей та ДБСТ» - далеко не повний перелік опрацьованих тем.

Кожен учасник мав можливість відпрацювати не лише алгоритм власних дій як фахівця із соціальної роботи, а й способи взаємодії  із соціальними партнерами (службою у справах дітей, органами соціального захисту, поліції, закладів освіти та охорони здоров’я, міграційної служби) на всіх етапах роботи з сім’єю чи особою.

По завершенню навчання учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.