З рахунком 1:0 команда "Тарпан" зіграла календарну гру Чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2008 – 2009 років народження з командою "Олешшя"

Дата: 24.10.2021 19:32

Фото без описуСьогодні, 24 жовтня, в селищі Нижні Сірогози на стадіоні КЗ «Нижньосірогозька дитячо-юнацька спортивна школа» «СКІФ» відбулась календарна гра Чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2008 – 2009 років народження.

Змагалися команди «Тарпан» комунального закладу «Нижньосірогозька ДЮСШ» (тренер Олег Гладун) та «Олешшя» (місто Олешки).

Обидві команди сильні, тож гра була напруженою, адже ніхто не хотів поступатися.

Лише на двадцятій хвилині матчу юному тарпанівцю Кірілу Мельнику вдалося забити перший гол. Далі ж юнаки обох команд неодноразово атакували ворота суперника та забити гола не вдалося, адже захисники та воротарі утримували надійну оборону. Тож матч закінчився з рахунком 1:0 на користь команди «Тарпан».

Вітаємо юних футболістів та тренера з перемогою. Бажаємо нових перемог, достойних суперників та незабутніх матчів.

Захід проводився з суворим дотриманням карантинних обмежень та без вболівальників. Температурний скринінг та медичний супровід забезпечувався медичним працівником Іриною Кураковою.

Суддівство здійснювалося: головним арбітром Вадимом Іванюком та асистентами: Артуром Шаманським і Валерієм Татаринцевим.