Комісією ТЕБ та НС рекомендовано перевести учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти на дистанційну форму навчання з 26 жовтня 2021 року по 29 жовтня 2021 року (включно).

Дата: 26.10.2021 15:32

Фото без описуПро запровадження на території селищної територіальної громади додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 говорили 25 жовтня на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Нижньосірогозької селищної ради.

З огляду на ситуацію, яка склалася на даний час стосовно поширення коронавірусної хвороби на території громади і відповідно до рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних  ситуацій Генічеської районної державної адміністрації від 22 жовтня 2021 року членами комісії   одноголосно було прийнято рішення рекомендувати начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньосірогозької селищної ради перевести учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти на дистанційну форму навчання з 26 жовтня 2021 року по 29 жовтня 2021 року (включно).

Протокол засідання комісії від 25.10.2021 (завантажити)