Розпочали підготовку до чергового засідання сесії селищної ради.

Дата: 26.10.2021 17:11

Фото без описуСьогодні провели засідання постійних профільних комісій, на яких попередньо розглянули питання, які планується винести на розгляд сесії для затвердження.

Так, на засіданні постійної комісії мандатної з питань депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку обговорили три питання. Перш за все, у зв’язку із впровадження «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території громади з карантинних обмежень, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», протоколу Херсонської регіональної комісії з питань ТЕБ та НС № 28 від 13 жовтня 2021 року, рішення селищної комісії з питань ТЕБ та НС від 18 жовтня 2021 року рекомендовано чергову сесію селищної ради провести дистанційно у режимі відеозв’язку.

Також розглянули проєкти рішень: про внесення змін до установчих документів Нижньосірогозької селищної ради та зняття з контролю рішень ХІІ сесії селищної ради восьмого скликання, у зв’язку з їх виконанням.

Всього цього дня було проведено п’ять засідань профільних комісій селищної ради.