Відбулося навчання для соціальних робітників відділення соціальних послуг за місцем проживання.

Дата: 04.11.2021 15:54

04 листопада 2021 року в приміщенні комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбулося навчання для соціальних робітників відділення соціальних послуг за місцем проживання.

Мова йшла про чергові виклики часу. Зокрема, про необхідність доносити до підопічних перевірену й достовірну інформацію про COVID-19, а також про вакцинацію як найбільш ефективний спосіб захиститись від важкого перебігу цієї хвороби та смерті. Адже найбільш незахищеними в часи пандемії залишаються літні люди, які через дезінформацію, страх чи брак мотивації не щепились від COVID-19.

Не менш актуальними питаннями сьогодення є запровадження нових Державних стандартів соціальних послуг. Саме тому директор установи Вікторія Кузнєцова детально зупинилася на аспектах розрахунку диференційованої оплати та внесення змін до договорів про надання соціальних послуг комунальною установою.

На завершення керівниця привітала всіх присутніх з прийдешнім святом Днем працівника соціальної сфери та побажала здоров’я, терпіння, процвітання, натхнення для подальшої роботи.