Нижньосірогозький селищний голова Дмитро Такаджи звітуватиме перед громадою у прямому ефірі. Деталі

Дата: 10.11.2021 20:00

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Нижньосірогозький селищний голова звітуватиме перед громадою за підсумками роботи року, що минув. Нині через карантинні обмеження «червоної» зони заборонено проводити масові зібрання. Тож звітування відбудеться у форматі онлайн.

Попередньо ознайомитися з електронною версією звіту Нижньосірогозького селищного голови Дмитра Такаджи за підсумками року, що минув можна за посиланням.

Поставити запитання Дмитру Такаджи можна буде у прямому ефірі, що транслюватиметься на інформаційних платформах.

Планується провести два прямих ефіри – 11 та 18 листопада на сторінці сайту Нижні Сірогози.City у Facebook https://www.facebook.com/nsirogozy.city.

Питання, які вас цікавлять і на які ви хочете отримати відповідь у прямому ефірі можна надіслати завчасно у будь-який із запропонованих і зручних для вас способів:

• Написати під цим повідомленням на офіційній сторінці у Facebook Нижньосірогозької селищної ради;
  • Надіслати в Messenger сторінки Нижньосірогої селищної ради;
  • Надіслати на електронну адресу відділу політики та зв’язків з громадськістю Нижньосірогозької селищної ради: polituka.otg@gmail.com;
  • Заповнити Google форму:

Зверніть увагу!  Запитання, розміщенні під репостами цієї публікації на інших сторінках не розглядаються! Відповідатимуть тільки на питання, які розміщені на одній з вище вказаних офіційних інформаційних платформ.

Під час прямих ефірів спілкуватиметься з Нижньосірогозьким селищним головою Дмитром Такаджи редакторка Нижньосірогозької газети «Червоний промінь» і сайту Нижні Сірогози.City Віта Копенко.

Презентація звіту селищного голови за підсумками роботи за рік, що минув транслюватимуться на моніторах у приміщеннях КНП «Нижньосірогозький ЦПМСД» , КУ «Центр надання соціальних послуг», КЗ «Нижньосірогозький Центр культури і дозвілля», адмінприміщеннях старостинських округів та філіалах комунальних закладів культури.

Крім того, звіт з презентацією розміщено на офіційному вебсайті Нижньосірогозької селищної ради;

— на офіційній сторінці у Facebook Нижньосірогозької селищної ради;

— на сайті Нижні Сірогози.City.