З нагоди професійного свята працівникам закладів культури оголошено Подяки селищного голови

Дата: 09.11.2021 09:39

Сьогодні, 09 листопада, в Україні відзначається День працівників культури та аматорів народного мистецтва. З нагоди професійного свята кращим працівникам культурної галузі громади за активну участь у культурно-мистецькому житті громади, значний внесок у розвиток духовності та формування естетичного смаку населення селищним головою Дмитром Такаджи оголошено Подяки.

Так, згідно розпорядження селищного голови №273 від 05 листопада 2021 року Подяку оголошено:

Колективу комунального закладу «Нижньосірогозька школа естетичного виховання» Нижньосірогозької селищної ради (директор Іванова Алла, викладач Рогожина Лілія);

Желудковій Наталії - художньому керівнику села Новоолександрівка;

Клименку Олександру - художнику постановнику комунального закладу «Нижньосірогозький Центр культури і дозвілля» Нижньосірогозької селищної ради.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва. Дякуємо кожному із вас, за працю, збереження і примноження джерел духовності і краси.

Галузь культури у нашій громаді щодня наповнюється інноваціними напрямками роботи. Цікаві шоу-програми, концерти, популяризація народного мистецтва, участь творчих колективів та майстрів у мистецьких конкурсах та виставках різних рівнів, залучення творчої і талановитої молоді, нові види декоративно-ужиткового мистецтва.

Завдяки щоденній праці клубних працівників, викладачів школи естетичного виховання, бібліотекарів зберігаються та примножуються на Сірогозщині джерела духовності і краси.

Бажаємо вам творчого пошуку, нових вершин і звершень, міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту і благополуччя, невичерпного натхнення та успіхів у вашій самовідданій праці.