Працюємо над розробкою туристичних «магнітів» Нижньосірогозької громади

Дата: 16.11.2021 15:57

Фото без описуРозробку власних туристичних «магнітів» громади селищний голова Дмитро Такаджи обговорив 15 листопада під час апаратної наради з керівниками відділів селищної ради та старостами сіл.

Ми маємо власну культуру та історичну спадщину, якою треба пишатися та показувати всім охочим.

Обговорили потенційні об’єкти Нижньосірогозької громади, які можуть бути «туристичними магнітами». З урахуванням, які “магніти”, буде обрано для показу гостям Сірогозщини, домовились розробити нові туристичні маршрути, які облаштувати дороговказами, під’їздами, стоянками автотранспорту для зручності та оригінальними фотозонами .Фото без опису

Необхідно обрати найбільш значущі об’єкти, які ми можемо запропонувати відвідати жителям нашої громади та гостям. Те, що у нас є місця, які зацікавлять сторонніх, я впевнений.

Не кожна громада Херсонщини має таку кількість гарних місць, як Сірогозщина, серед яких визначні археологічні пам’ятками - скіфські кургани. Найбільші з них Огуз та Козел знамениті в усьому світі, знахідки з яких є окрасою скіфських колекцій Ермітажу та Національного музею дорогоцінностей. Одна із таких знахідок, виготовлена у формі символу з кінських голів - нині Фото без описувикористовуються в сучасних брендингових символах усієї Херсонської області.

Крім того, на території громади знаходяться найбільші й найгарніші релігійні споруди, які збудовані в селах Новопетрівка та Верхні Торгаї. Справжні пам'ятки архітектури, частини історії, символу духовності сірогозького краю.

Нам є чим пишатися, цінити та представляти увазі цінителям історичної спадщини та духовності.