КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ`ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 18.11.2021 09:51

Фото без опису03 грудня   2021 року о 10.00 годині в приміщенні Нижньосірогозької селищної  ради (за адресою:   вул. Садова,7, смт Нижні Сірогози, Херсонська область (сесійна зала)) буде проведено конкурс з  відбору суб’єктів оціночної діяльності для виготовлення звіту про оцінку об’єкта малої приватизації комунальної власності Нижньосірогозької селищної територіальної громади.

Телефон для довідок: (05540) 2-12-53.

УМОВИ

проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для виготовлення звіту про оцінку об’єкта малої приватизації комунальної власності Нижньосірогозької селищної територіальної громади

Дата проведення конкурсу:

03 грудня 2021 року

Час та місце проведення конкурсу:

о 1000 год., приміщення Нижньосірогозької селищної ради за адресою: 74701, вул. Садова,7 смт. Нижні Сірогози, Херсонська область (сесійна зала), тел.(05540) 2-12-53

Мета конкурсу:

укладення договору на проведення незалежної  оцінки об’єкта малої приватизації з суб’єктом оціночної діяльності, який запропонував найкращі пропозиції щодо вартості виконання робіт, а також терміну виконання робіт.

Об’єкт оцінки:

Будівля, громадський будинок, розташований за адресою: Херсонська область, Генічеський район, с. Степне, вул. Перемоги14, загальною площею 700 кв. м. Балансоутримувач – Нижньосірогозька селищна рада

Замовник робіт з оцінки об’єкта:

Нижньосірогозька селищна рада

Кінцевий термін подання документів:

Конкурсна документація подається за один робочий день до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Строк виконання робіт:

5 календарних днів

Перелік документів, які подаються на розгляд конкурсної комісії та вимоги до учасників конкурсу:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

-  копії установчих документів претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

- інформація про суб’єкта оціночної діяльності (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна);

- конкурсна пропозиція щодо вартості виконання робіт та терміну виконання робіт

Додаткові вимоги до учасників конкурсу:

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті з позначкою «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» з зазначенням назви об’єкта оцінки. Має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

Конкурсна документація подається до відділу економічного розвитку, торгівлі, розвитку підприємництва, інвестицій та комунальної власності Нижньосірогозької селищної ради, каб. № 19.