Привітання селищного голови з нагоди Дня працівників гідрометеорологічної служби України

Дата: 19.11.2021 07:08

Фото без описуШановні працівники метеорологічної станції Нижні Сірогози Херсонського обласного Центру з гідрометеорології!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Ваша робота дуже важлива для кожного, адже всі ми починаємо свій день з прогнозу погоди.

Ваша добросовісна праця допомагає відвести загрозу для життя людей у небезпечних ситуаціях, сприяє попередженню матеріальних збитків від стихійних лих, забезпечує стійкий розвиток багатьох галузей економіки громади. Без праці та професіоналізму гідрометеорологів неможлива злагоджена робота дорожнього транспорту, сільського господарства, комунальних підприємств та соціальних сфер діяльності.

Бажаю Вам успіхів, здоров’я, миру, благополуччя, натхнення і всім нам ясної погоди! Нехай ваші прилади будуть справними, а прогнози погоди точними!

З повагою ? селищний голова Дмитро Такаджи