Бізнесмени сплатили до місцевих бюджетів Херсонщини більш як 150 мільйонів гривень акцизного податку

Дата: 19.11.2021 08:36

За повідомленням в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима, за січень – жовтень 2021 року платники Херсонщини сплатили до місцевого бюджету більш як 150 млн гривень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 14%, що у грошовому еквіваленті складає майже 19 млн гривень.

Найбільше цього податку отримали скарбнички Херсонської, Новокаховської та Генічеської громад – 77 млн гривень, 27 млн гривень і 7 млн гривень відповідно.

Станом на 01.11.2021 року в Херсонській області зареєстровано 2449 платників акцизного податку, зокрема 12 виробників алкогольних напоїв, 104 платники акцизного податку з пального, 32 платники з електричної енергії та 2301 платник з роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».