В Інституті зрошуваного землеробства НААН урочисто відсвяткували День працівників сільського господарства.

Дата: 19.11.2021 13:51

З привітаннями до аграрної спільноти Херсонщини звернулися голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, голова обласної державної адміністрації Геннадій Лагута та в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Головня.

Керівництво області вручили присутнім на заході кращим аграріям Херсонщини за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу Херсонської області та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесні грамоти та Подяки Херсонської обласної ради та Херсонської обласної державної адміністрації.

Серед присутніх на святі були і представники аграрної спільноти Сірогозщини: директор ТОВ «Анатолівське» Петро Петрович ЯВОРСЬКИЙ та голова фермерського господарства «Діана» Василь  Романович ШИТЕЦЬ,  яким голова Херсонської обласної ради вручив Подяки та побажав  добрих засівів, рясних сходів, щедрих ужинків, доброго здоров’я, гарного настрою та людської вдячності.