ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2021 08:36

Фото без описуШановні жителі  Нижньосірогозької громади!

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які взяли участь в антитерористичній операції та операції об'‎єднаних сил на сході України. Усіх тих, хто втратив своє життя, відстоюючи гідність, суверенітет, свободу, демократію рідної держави!

Гідний поваги народ має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність своєї Держави, за її мирне та світле майбутнє.

День - 21 листопада, назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації. Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній, та без сумніву, незалежній Україні.

Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Бажаю мирного неба нашій країні, кожному жителю громади - щастя й достатку, міцного здоров’я, щирих друзів та благополуччя,  віри, сили духу, добробуту, успішної реалізації цілей і здійснення мрій!

З повагою - селищний голова    Дмитро Такаджи