“ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ”

Дата: 19.11.2021 17:38

Фото без описуРеволюція Гідності – визначна й героїчна сторінка нашого недавнього минулого. Вона дала українцям можливість самим вирішувати, якою буде Україна завтра, куди вона прямує.

Єднання, братерство, захист демократичних цінностей, національних інтересів, прав і свобод людини та громадянина - стали основоположними принципами під час Майдану та Революції гідності.

На Майдані українці відстояли основні громадянські права та свободи, які кожному дають змогу самореалізації відповідно до його прагнень.

Напередодні Дня Гідності та Свободи у загальноосвітніх закладах громади для здобувачів освіти провели ряд тематичних заходів: тематичні виховні години, бесіди, круглі столи, під час яких дітям розповіли про історію створення цього свята, познайомили з героїчними сторінками історії нашої країни. Учні переглянули короткометражний фільм «Революція Гідності та Свободи» та вшанували патріотизм і мужність громадян, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.