В селі Першопокрова Генічеського району Херсонської області 18 та 19 листопада 2021 року відбулися громадські слухання стосовно погодження проєктів містобудівної документації

Дата: 22.11.2021 09:34

Фото без описуВ селі Першопокрова Генічеського району Херсонської області 18 та 19 листопада 2021 року відбулися громадські слухання на тему:

«Про погодження проєктів містобудівної документації: детального плану території відносно відведення земельних ділянок, гр. Остапенку С.Ф., площею 1,9000 га, гр. Гейченко Г.І., площею 1,9000 га, гр. Лі Євгену Дон-гіровичу, площею 2,0000 га, Гордієнко В.І., площею 1,0735 га, гр.Кулініч І.С., площею 2,0000 га, гр.Кулінічу К.М., площею 2,0000 га, гр. Ковальчук Т.В., площею 2,0000 га та Муляру В.В. площею 1,5000 га, для ведення особистого селянського господарства, в межах населеного пункту села Першопокровка, Нижньосірогозької селищної ради, Генічеського району Херсонської області, по вул.Матросова та розділу «Охорона природного навколишнього середовища (стратегічна екологічна оцінка) даного проєкту».

«Про погодження проєктів містобудівної документації: детального плану території відносно відведення земельних ділянок, гр. Остапенко О.В., площею 0,6500 га та Кравченку В.М. площею 1,6000 га, Ковальчуку О.М., площею 1,3000 га, гр.Ковальчуку С.О., площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства, в межах населеного пункту села Першопокровка, Нижньосірогозької селищної ради, Генічеського району Херсонської області, по вул.Миру та розділу «Охорона природного навколишнього середовища (стратегічна екологічна оцінка) даного проєкту».

Учасники громадських слухань вирішили:

Рекомендувати депутатському корпусу на черговій сесії Нижньосірогозької селищної ради прийняти рішення про затвердження відповідних проєктів містобудівної документації.