ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

Дата: 27.11.2021 06:21

Фото без описуШановні жителі  Нижньосірогозької  громади!

Цей день назавжди увійшов в Світову історію як велика трагедія.  Адже тоді від голоду померли мільйони українців – хліборобів, учених, представників творчої інтелігенції. Половина загиблих внаслідок Голодомору були діти та підлітки.

Та, як свідчить історія, голодомор не зламав наш народ. Нескорені українці у наступному десятилітті робили важливі наукові відкриття, творили шедеври мистецтва, але в своїй пам’яті зберігали страшні злочини тоталітарного режиму.

Сумні спогади про трагічні сторінки історії торкаються сердець кожного з нас. На жаль, ми не можемо повернути час назад і виправити ті лихі події, та наш обов’язок – зробити все, аби пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих людей була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі.

Тож, шановні жителі Сірогозщини, вшануймо пам’ять усіх тих, хто загинув хвилиною мовчання та запалімо жалобну свічку у вікні своєї оселі.

Бережімо пам'ять. Хай спочивають з миром загиблі. А нам бажаю миру, добробуту і запашного хліба у кожній оселі.

З повагою – селищний голова  Дмитро Такаджи