В селі Вільне відбулися громадські слухання погодження детального плану території

Дата: 29.11.2021 08:51

В селі Вільне Генічеського району Херсонської області 26 листопада 2021 року відбулися громадські слухання на тему:

«Про погодження проєкту містобудівної документації: детального плану території відносно відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  гр. Василенку І.В. та Василенко А.В. площею 2,0000 га в межах населеного пункту с.Вільне, Нижньосірогозької селищної ради Генічеського району Херсонської області та розділу «Охорона природного навколишнього середовища (стратегічна екологічна оцінка) даного проєкту».

Учасники громадських слухань вирішили:

Рекомендувати депутатському корпусу на черговій сесії Нижньосірогозької селищної ради прийняти рішення про затвердження відповідних проєктів містобудівної документації.