У Міжнародний день людей з інвалідністю на базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» для дітей з особливими потребами влаштували «Творчу майстерню»

Дата: 03.12.2021 14:58

Фото без описуСьогодні, 3 грудня, у приміщенні КУ «Нижньсірогозький центр надання соціальних послуг» за участі заступника селищного голови  Оксани ПОЛУЕКТО та директора Центру Вікторії КУЗНЄЦОВОЇ проведено захід «Творча майстерня» для дітей з особливими потребами.

У приміщенні встановили ялинку та комин, який змайструвала працівниця Центру Людмила Бородіна, тож вийшла чудова фотозона, біля якої діти фотографувалися разом з батьками. Все оточення нагадувало приближення Новорічних свят.

Діти разом з батьками та працівниками Центру майстрували листівки для Святого Миколая, у яких потім написали свої бажання, які б їм дуже хотілося, щоб виповнилися у Новому році та які подарунки вони хотіли б отримати під новорічну ялинку.

Під час заходу 55 дітей отримали солодкі подарунки на суму 10,0 тис. грн.