Шановні жителі Нижньосірогозької громади! Долучайтеся до Благодійної акції: «Поділись теплом душі»

Дата: 03.12.2021 15:04

Фото без описуЩороку 3 грудня Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

У 2021 році Нижньосірогозькою громадою запроваджено надання соціальних послуг особам з інвалідністю комунальною установою «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг». У травні на базі комунальної установи протягом 10 днів працювали спеціалісти Херсонського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

У навчальних закладах селищної ради здійснюється інклюзивне навчання 17 дітей з інвалідністю. У поточному році громадській організації «Оберіг» з селищного бюджету надано фінансову підтримку на суму 10,0 тис грн.

Цього дня у приміщенні було облаштовано виставку поробок, виготовлених руками людей з обмеженими можливостями.

Речі дивують якістю виконання. Гарні роботи заслуговують на представлення більш широкій публіці. Усі бажаючі можуть завітати до Центру та долучитися до огляду робіт.

Також всі бажаючі мають можливість віддати частинку свого тепла, долучившись до Благодійної акції: «Поділись теплом душі» та привітати дітей з Новорічними святами. Працівниками Центру проводиться збір іграшок, книг, розвиваючих матеріалів для дітей Нижньосірогозької громади, які найбільше цього потребують.  Доєднуйтесь! Не залишайтеся байдужими!