Дата: 03.12.2021 22:24

3 грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю в комунальній установі «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» для дітей з особливими потребами влаштували «Творчу майстерню».

Такий захід – чудова нагода дітлахам зустрітися з друзями та продемонструвати свої досягнення.

Діти разом з батьками та працівниками Центру майстрували листівки для Святого Миколая, у яких написали свої бажання та мрії.

Дяка батькам за щоденну турботу, добро та любов, які вони дарять своїм дітям, щодня разом навчаючись, долаючи перешкоди та здобуваючи перемоги.

Нехай усі побажання дітей та їхніх батьків, написані у листівках Святому Миколаю здійсняться! Нехай у цих сім'ях буде якомога більше сонячних днів, а на шляху зустрічаються тільки позитивні, добрі люди!

Кожен бажаючий може долучитися до їх здійснення, взявши участь у  Благодійної акції: «Поділись теплом душі».