ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА

Дата: 05.12.2021 02:49

Вітаю волонтерів Нижньосірогозької громади з нагоди Всесвітнього дня волонтера!

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Вони  витрачають свій вільний час, енергію на благо нашого суспільства. Жителі нашої громади не залишаються осторонь проблем потребуючих. Впевнений, що  кожен мешканець Сірогозщини вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу людям, які цього  потребують.

Волонтерський рух в Україні займає особливе місце, адже волонтери у нас  – це люди, які надають допомогу нужденним, військовим, які боронять нашу рідну українську землю від агресора. Щодня завдяки волонтерам реалізуються десятки проєктів в Україні, не виключенням в тому є й Нижньосірогозька громада.

Дорогі волонтери! Я безмежно  вдячний Вам за Вашу неоціненну роботу, за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину. Особлива подяка за Вашу допомогу військовим, які нині перебувають у зоні ООС.

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

З повагою - селищний голова Дмитро Такажди