Про роботу комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

Дата: 08.12.2021 08:41

Фото без опису           Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування центру з метою попередження соціального сирітства постійно веде роботу щодо вчасного виявлення сімей/осіб, які опинилися або мають ризик опинитися в складних життєвих обставинах. Так, з початку року відвідано 316 сімей/осіб, щодо яких надійшли повідомлення про ризик можливих складних обставин. Із них 46 – у листопаді поточного року. За результатами виїздів складено відповідні акти оцінок потреб сім’ї/особи. У 138 сім’ях складні життєві обставини підтвердилися. З них 13 сімей отримують комплекс соціальних послуг в рамках соціального супроводу, 125 сімей – за карткою надання соціальних послуг.

Здійснено 141 перевірку цільового використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини. Із них 17 – у листопаді поточного року. Фактів не цільового використання зазначених коштів не виявлено

Третину сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, складають ті, де зафіксовано домашнє насильство. На обліку перебуває 41 сімя/51 дитина, в яких встановлено факти домашнього насильства. Із них у 5 родинах зафіксовано випадки жорстокого поводження відносно 7-ти дітей.

Загалом, протягом листопада 2021 надано 264 соціальних послуг.

Фото без описуФото без описуФото без опису

У відділенні соціальних послуг за місцем проживання центру обслуговується 207 осіб, з них 176 осіб отримують послуги безкоштовно, 11 осіб – на постійній платній основі, 20 осіб отримують разові платні послуги.

Протягом листопада 2021 року підопічним відділення безкоштовно надано 3634 соціальних послуг, на платній основі - 238 послуг.

Цього ж місяця відбувся черговий виїзд мультидисциплінарної команди комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» по території смт Нижні Сірогози.

У ході поїздки було здійснено утеплення крану 1 особі, розпилювання та рубка дров 3 особам,

Фото без описуФото без описуФото без опису

Відділення соціальної роботи обслуговує 1196 громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах.

У жовтні поточного року послугами медичної сестри скористалися 452   особи, що отримали 906 послуг;

послугами перукаря безкоштовно - 12 осіб,  на платній основі - 85 осіб;

послугами прачки - 5 осіб/7 послуг;

послугами швачки - 11 осіб/22 послуги.

клуби за інтересами та різнопланові заходи відвідало 30 осіб, яким надано 64 послуги

Загалом протягом листопада поточного року надано 1096 соціальних послуг.

Фото без описуФото без описуФото без опису

У відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання та соціально-психологічної реабілітації дітей проживає 11 осіб (з них 4 на платній основі), які за медичними показниками потребують сторонньої допомоги.

Упродовж зазначеного періоду представники комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» долучилися до участі в акції «16 днів проти насильства»

Фото без описуФото без описуФото без опису

З питання отримання соціальних послуг можна звертатися за адресою:

смт Нижні Сірогози, вул. Незалежності,14, каб 10, телефон (05540) 2-11-70.

Звертайтеся – ми допоможемо!