Пропагуючи життя без насильства сьогодні, матимемо мирне суспільство завтра

Дата: 09.12.2021 15:01

Фото без описуЗ метою попередження вчинення домашнього насильства юрисконсульт та фахівець із соціальної роботи комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Анна ПОЛІЩУК, Віталій ЧЕРЕМІСІН і завідувач сектора, начальник служби у справах дітей відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради Олена ВЕЛИЧКО провели зустрічі з прийомними батьками, батьками-вихователями та вихованцями дитячого будинку сімейного типу, опікунами та дітьми під опікою.

Під час спілкування вели мову про причини та наслідки домашнього насильства. Окремо зупинилися на питанні відповідальності, передбаченої законодавством.

Олена ВЕЛИЧКО акцентувала увагу на понятті «шкільний булінг».

На завершення учасникам надано поради, як поводитися у випадках, якщо стали  жертвами насильства та куди звернутися за відповідною допомогою. На додачу, громадяни отримали  інформаційні листівки і буклети з даної тематики.

Інформаційно-роз’яснювальна робота в даному напрямку забезпечує формування адекватної, не агресивної особистості.