Скажи насильству – Ні!

Дата: 09.12.2021 15:33

Фото без описуЩоб залучити якомога більше людей до Всеукраїнської інформаційної кампанії «16 днів проти насильства», сьогодні, 09 грудня, фахівець із соціальної роботи комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Інна ГАНЖА разом зі старшим інспектором Генічеського районного сектору № 2 філії державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Юлією БАРАНОВСЬКОЮ та тво інспектора з ювенальної превенції, сектора превенції Генічеського районного відділу поліції ГУНП в Херсонській області Енвером ГАБАЇДЗЕ вийшли на вулиці селища Нижні Сірогози. Тут вони спілкувалися з перехожими, надаючи їм інформаційні брошури: «Скажи насильству – Ні!». Під час спілкування з  жителями громади, вони акцентували увагу громадян на тому, що насильство – це болюча проблема, про яку люди соромляться говорити. Пояснювали, що насильство – це сміття, яке потрібно виносити з дому.