Розширюємо інформаційні ресурси Сірогозщини. Відтепер селищна рада на YouTube-каналі: Сірогозщина LIVE. Підписуйтесь!

Дата: 10.12.2021 10:23

Шановні жителі громади, відтепер ви можете ознайомитися з усіма актуальними новинами та коментарями на нашому YouTube-каналі: Сірогозщина LIVE https://www.youtube.com/channel/UCxo-dLCty_HJvFdkJ6QRCLQ/videos   текст-вступ.docx

Тут ви завжди знайдете свіжі новини про події та теми сьогодення, роз’яснення з найактуальніших питань чи нововведень у законодавстві. Посадові особи селищної ради, керівники підпорядкованих підприємств прокоментують чи надаватимуть роз’яснення з  питань, які відповідають їх сфері діяльності.

Тут ви матиме можливість відкрити для себе навколишні унікальні місця чи познайомитися з чудовими людьми, які живуть на території громади та їх досягненнями.

Наша мета, стати голосом громади. Тому продовжуємо розширювати інформаційний простір. Ми запрошуємо вас, підписуйтеся на наш ютуб-канал та долучайтеся до переглядів матеріалів, розміщених на ньому.

Діліться з нами вашими історіями, досягненнями, можливостями і навіть бажаннями. Підписуйтеся на наш канал.

Цей канал розповідає про найголовніше – про рідний край – Сірогозщину і його людей.

Відділ внутрішньої політики селищної ради