Команда ветеранів «Тарпан» День футболу, який в усьому світі відзначається 10 грудня, відсвяткували по своєму, а саме, перемогою в турнірі з футзалу серед команд ветеранів 60+

Дата: 11.12.2021 22:39

Фото без описуСьогодні , 11 грудня, у місті Каховка відбувся традиційний турнір з футзалу серед команд ветеранів 60+, присвячений Всесвітньому дню футболу, в якому взяли участь чотири команди з Херсонщини: «Енергія» (місто Нова Каховка); СК «Каховка» (місто Каховка); «Тарпан» (селище Нижні Сірогози) та «Надія» (селище Іванівка).

Турнір проходив за олімпійською системою.

У першій півфінальній грі ветерани команди «Тарпан» впевнено перемогли команду «Енергія». Рахунок гри – 4:0.

У другій грі гравці команди «Надія», з рахунком 3:2, здолали СК «Каховка».

Після чого, було проведено змагання за ІІІ місце між господарями - командами «Енергія» та СК «Каховка». Основний час гри завершився з рахунком 4:4. У серії шестиметрових штрафних ударів перемогу, з рахунком 7:5, отримала команда «Енергія», посівши ІІІ місце у змаганнях.

У фінальній грі, між командами «Тарпан» та «Надія» основний час гри завершився знов з нічийним рахунком 0:0. Переможця турніру було визначено за результатами серії пробитих пенальті. З рахунком 3:1 ним стали ветерани з Нижньосірогозької громади – команда «Тарпан».

Тарпанівців було нагороджено кубком та Грамотою відділу з питань фізичної культури та спорту Каховської міської ради.

Вітаємо тарпанівців з перемогою та бажаємо міцного здоров’я і нових здобутків у спорті.