Тривають роботи по засипці вибоїн на автомобільних дорогах громади

Дата: 13.12.2021 11:41

Фото без описуДорожня мережа усіх рівнів, а це і автомобільні дороги загального користування державного та місцевого значення,  дороги комунальної форми власності та вуличної мережі, тротуарні та пішохідні доріжки, місця для паркування є об’єктами, які потребують постійного утримання та відповідно фінансового ресурсу.

За рахунок місцевого бюджету здійснюються роботи на об’єктах  дорожньо-транспортної мережі, які знаходяться у її підпорядкуванні, а також виділяються кошти на співфінансування ремонтних робіт, виготовлення проєктно-кошторисної документації та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, роботи по яким фінансуються за рахунок державного бюджету.

Тому, лише спільними зусиллями та співпрацею, об’єднавши фінансові ресурси можливо проводити роботи по утриманню всієї дорожньо-транспортної мережі  громади.

Завдяки такій співпраці протягом жовтня та листопада 2021 року за кошти Державної установи «Місцеві дороги Херсонщини» та співфінансування Нижньосірогозької селищної ради підрядною організацією філія «Нижньосірогозький райавтодор» було проведено роботи по ліквідації вибоїн на автомобільній дорозі О221303 Нижні Сірогози – Дем’янівка кордон Запорізької області на Веселе та О221301 Нижні Сірогози – Нижні Торгаї, а також тривають роботи на автомобільній дорозі О221311 Чеховка – Верби.