Завершилася Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Дата: 13.12.2021 13:07

Фото без описуВ шістнадцятиденний період проведення акції «16 днів проти насильства відвідувачі відділення соціальної роботи комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» мали змогу переглятути відеоролики «Що таке домашнє насильство?», «Домашнє насильство: простими словами про складне».

Даний захід був проведений з метою обізнаності населення з питань попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства, забезпечення рівних прав чоловіків і жінок. Усім глядачам були роздані інформайно-просвітницькі буклети «Як реагувати на домашнє насильство, якщо ви стали його свідком», «Як допомогти близькій людині, яка зазнає домашнього насильства», «Як протидіяти домашньому насильству».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Інформаційно-профілактичними заходами також були охоплені всі старостинські округи громади.