Завершилася Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Дата: 13.12.2021 13:07

В шістнадцятиденний період проведення акції «16 днів проти насильства відвідувачі відділення соціальної роботи комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» мали змогу переглятути відеоролики «Що таке домашнє насильство?», «Домашнє насильство: простими словами про складне».

Даний захід був проведений з метою обізнаності населення з питань попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства, забезпечення рівних прав чоловіків і жінок. Усім глядачам були роздані інформайно-просвітницькі буклети «Як реагувати на домашнє насильство, якщо ви стали його свідком», «Як допомогти близькій людині, яка зазнає домашнього насильства», «Як протидіяти домашньому насильству».

Інформаційно-профілактичними заходами також були охоплені всі старостинські округи громади.