Облаштування зони відпочинку у селі Першопокровка триває

Дата: 13.12.2021 17:19

Фото без опису

Розпочаті роботи по облаштуванню дитячої зони відпочинку. Сьогодні працівниками філії Першопокровського старостинського округу КП «КОМСЕРВІС» здійснювались роботи по встановленню дитячого ігрового майданчика, придбаного за кошти селищної ради та місць для сидіння, на яких батьки, зручно вмостившись зможуть спостерігати за своїми дітьми, відпочити, поспілкуючись з іншими батьками та поділитися з ними досягненнями у вихованні своїх дітей і власним досвідом.

Для виконання робіт робітникам став у пригоді і новий, щойно придбаний, тракторець.

До речі, поруч з дитячим майданчиком нещодавно першопокровчани  висадили молоді деревця, придбані також селищною радою, які у подальшому створять комфортну тіньову  зону.

Також раніше тут було облаштовано зону барбекю: встановлено чотири альтанки з мангалами та урнами для сміття, а також дві гойдалки.

Наразі продовжуються роботи по облаштуванню пірсу на березі балки, де відпочивальники зможуть у комфортних умовах відпочивати та займатися ловлею риби. В планах облаштування волейбольної площадки та необхідного і важливого місця - вбиральні.

Так сталося, що цього дня селищний голова Дмитро Такаджи разом зі своїм заступником Сергієм Дашковським завітали на «Першопокровський хуторок», щоб ознайомитись зі станом проведення робіт по облаштуванню зони відпочинку. Вони поспілкувалися зі старостою Першопокровського старостинського округу Євгеном Васильченком, який розповів про плани по створенню додаткових локацій та фотозон.

Відділ внутрішньої політики селищної ради