Звернення Нижньосірогозького селищного голови Дмитра Такаджи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 07:48

Фото без описуШановні жителі громади!

14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків жахливої катастрофи.

Це день пам’яті про мужність самовідданих ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції - сотень тисяч простих людей, завдяки героїчним зусиллям та самовідданій мужній праці яких, вдалось приборкати вогнище радіації. Вони виконали свій громадянський обов'язок і захистили людство від згубного впливу ядерної катастрофи.

Люди з усіх куточків України, у тому числі й з Сірогозщини, об’єдналися, аби подолати цю трагедію. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя, інші – хворіють.

Ми пам’ятаємо і цінуємо їхній подвиг!

Щира вдячність вам, шановні ліквідатори аварії, за  мужність, патріотизм, стійкість та самовідданість, за врятовані життя мільйонам людей!

Світла пам'ять усім, кого немає з нами.

Бажаю учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, потерпілим від цієї трагедії, їхнім родинам, здоров'я, міцності духу, оптимізму, сімейного затишку, шани і поваги від людей та довгих і щасливих років життя! І нехай у кожному домі, у кожному серці панує мир!

З повагою – селищний голова Дмитро Такаджи