14 грудня – день, коли українці вшановують героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Пригадаймо тих, хто ціною власного життя чи здоров'я врятував світ від радіаційного лиха
14 грудня – день, коли українці вшановують героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Тож зранку селищний голова Дмитро Такаджи разом з заступниками, начальником відділу соціального захисту населення селищної ради, представниками Нижньосірогозької організації "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ" та працівниками дев’ятої державної пожежно-рятувальної частини третього державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Херсонській області вшанували подвиг ліквідаторів Чорнобильської трагедії та пам’ять померлих від важких хвороб хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника, встановленого у центрі селища на честь учасників ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах.
Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.
Минуло 35 років від дня Чорнобильської трагедії, на превеликий жаль, з того часу назавжди зупинились серця 12 нижньосірогозців - учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Вони виконали свій обов’язок перед країною ціною власного здоров’я і вберегли світ від розповсюдження ядерного лиха. У вічність пішли наші земляки: Віктор Волович, який був першим керівником Нижньосірогозької районної організації чорнобильців, Леонід Кривенко, який прийняв керівництво після нього, Юрій Міщенко, Ігор Гриців, Степан Поляк, Олександр Мікулін, Віктор Пшеничний, Іван Сімонок. Олександр Попов, Микола Тарасов, Віктор Верещацький, Олександр Кузьома.
Вічна їм пам’ять!
Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.